Gossip Girl

7.2

BİRAZ DEDİKODU YAPALIM 

Manhattan'ın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Hepsi GossipGirl'ün blog sayfasında. 

Kim bu GossipGirl? New York'un en zengin mahallesinde yaşayan gençlerin hayatları hakkında en son dedikoduları henüz kendileri bile bilmeden önce internet sitesinde yayınlıyor. GossipGirl'un kimliği şu an için önemli değil. Önemli olan blog sayfasında yayınladığı dedikodular ve bu dedikoduların baş kahramanları. Bir grup zengin gencin dışarıdan özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Seneye damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl, efsanevi gençlik dizisi The O.C.'nin yaratıcısı Josh Schwartz'ın imzasını taşıyor. 

Manhattan'daki son dedikoduya göre kendi isteğiyle yatılı bir okula giden eski kraliçe Serena van der Woodsen şehre geri dönmüş. Bu haber en çok Serena'nın eski en yakın arkadaşı Blair'in kafasını karıştıracak. Serena'nın yokluğunda spot ışıkları onun üzerine dönmüş, arkadaş çemberlerinin ilgi odağı olmuştu. Mükemmel bir yaşantısı, yakışıklı bir sevgilisi var. Rüya okulu Yale gitmeyi planlıyor. Serena'nın dönüşüyle bu görünüşteki mükemmel yaşantısı, hatta okulundaki tüm ilişkilerin dengesi değişecek. Erkek arkadaşı Nate'in Serena'ya ilgi duymasıysa cabası. Diğer taraftan o kadar varlıklı olmasalar da Blair'e aynı okula giden Dan Humphrey ve kardeşi Jenny'nin hayatları da ait olmadıkları bu çemberin içine girince değişecek. New York'un zengin çocuklarının hayatları görüldüğü kadar sıradışı mı yoksa ışıltılı görünüşlerinin altında onlar kadar varlıklı olmayanlarla aynı sorunları mı paylaşıyorlar? Tüm bunların cevabı Gossip Girl'de.

Gossip Girl Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi
Gossip Girl 1. Sezon 1. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 2. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 3. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 4. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 5. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 6. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 7. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 8. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 9. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 10. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 11. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 12. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 13. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 14. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 15. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 16. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 17. Bölüm
Gossip Girl 1. Sezon 18. Bölüm

Yorumlar (9)

Yorumlar