Arrow

8.2

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur..

Arrow Bölümler

İzleme
Sezon
Bölüm İsmi
Arrow 1. Sezon 1. Bölüm
Arrow 1. Sezon 2. Bölüm
Arrow 1. Sezon 3. Bölüm
Arrow 1. Sezon 4. Bölüm
Arrow 1. Sezon 5. Bölüm
Arrow 1. Sezon 6. Bölüm
Arrow 1. Sezon 7. Bölüm
Arrow 1. Sezon 8. Bölüm
Arrow 1. Sezon 9. Bölüm
Arrow 1. Sezon 10. Bölüm
Arrow 1. Sezon 11. Bölüm
Arrow 1. Sezon 12. Bölüm
Arrow 1. Sezon 13. Bölüm
Arrow 1. Sezon 14. Bölüm
Arrow 1. Sezon 15. Bölüm
Arrow 1. Sezon 16. Bölüm
Arrow 1. Sezon 17. Bölüm
Arrow 1. Sezon 18. Bölüm
Arrow 1. Sezon 19. Bölüm
Arrow 1. Sezon 20. Bölüm
Arrow 1. Sezon 21. Bölüm
Arrow 1. Sezon 22. Bölüm
Arrow 1. Sezon 23. Bölüm

Yorumlar (9)

Yorumlar